Menu
Moringa Tea

Çin Topu Sayesinde Erken Boşalmaya Son


Erkeklerin cinsel yaşamları içerisinde yaşamış oldukları en büyük sorunlardan biri olan erken boşalma sorunu artık çin topu sayesinde ortadan kalkıyor ve daha uzun cinsel ilişkiler sizlere sunuluyor. Öyle ki; cinsel yaşamı içerisinde erken boşalma nedeni ile bitmiş olan bir çok ilişki dahi mevcut durumdadır ki bu da bu durumun ne kadar önemli bir durum olduğunu ve en kısa süre içerisinde önüne geçilmesi gerektiğini bizlere göstermektedir.

 

Peki, erken boşalma nasıl önlenecek? Bu sorunun cevabı aslında oldukça basit; bu yazımız içerisinde sizlere sunduğumuz temel noktalara dikkat eder ve düzenli olarak çin topu kullanır iseniz sorun yaşamadan erken boşalma sorununu önleyebilirsiniz.

 

Erken Boşalma Sorunu Olanların Dikkat Etmesi Gerekenler

 

Düzenli partneriniz var ise; yorgun olmadığınız dönemler içerisinde partneriniz ile mastürbasyon egzersizleri yapın,
Cinsel ilişki için size uygun olan en ideal ortamı oluşturun,
Kendinize bir CD hazırlayın ve size uygun müzikleri uygun, sakin bir ortamda gözünüz kapalı dinleyerek sakinleşin,
Cinsel ilişki öncesi rahat olarak nefes egzersizleri yapın,
Fantezileri zihinsel olarak aklınızda canlandırmaya özen gösterin,
Cinsel organınız ve diğer bölgeleriniz için hazırlık egzersizleri yaparak vücudunuzun cinsel ilişkiye hazır olmasını sağlayın..
Eğer, yukarı da ki temel noktalara dikkat eder, eşiniz ile uyumu yakalar ve düzenli olarak ilişki öncesi çin topu kullanır iseniz sorunsuz bir biçimde erken boşalma sorununu önlemeniz ve çok daha mutlu, çok daha uzun süreli ilişkileri eşiniz ile yaşamanız fazlası ile mümkün durumda olacaktır.

Sizler de yorum yaparak görüşlerinizi ve sorularınızı yazabilirsiniz..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir