Menu
Moringa Tea

Cinsel Performans Arttırıcı Çin topu


 

Bay bayan ayırmaksızın bir çok insan cinsel ilişkilerde çeşitli proplemler yaşamakla birlikte, bu proplemler günlük yaşantılarına da yansıtmaları kaçınılmazdır. Günlük yaşantının olumsuz geçmesine ve düzensiz bir yaşama neden olan cinsel sorunlar, hayatınızda hep var oldukça daha bir çok olumsuzluklara neden olacaktır. Bu nedenle sizlere sunmuş olduğumuz çin topu ile hem cinsel sorunlarınızdan kurtulacak hemde yeni bir renkli yaşama zahmetsizce sahip olabileceksiniz.

 

Çin topu içeriğinde bulunan bitki ekstreleri sayesinde, cinsel sorunlarınızın giderilmesine yardımcı olurken aynı zamanda sizlere inanılmaz bir performans artışı da göstermektedir. Bu sayede cinsel sorunlarınız son ererken, yepyeni bir renkli yaşamada sahip olarak, günlük yaşantılarınızın daha olumlu geçmesini de sağlarsınız. Çin topu sadece cinsel sorunlarda değil, örneğin cinsel birliktelik sürenizi artırmak için de kullanabilirsiniz.

 

Unutmamanız gereken ise ilişkilerden yarım saat öncesinde kullanmanız gerekirken, almış olduğunuz çin topu iyice çiğneyerek sonrasında üzerine iki bardak kadar su içmeniz gerekmesidir. Tadının acımsı olmasıyla dilerseniz meyve suyu ile de birlikte kullanabilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat aşırı kullanımlar da yani doz aşımında baş ağrısına neden olmaktadır. Bu nedenle ilişkiler öncesi bir adet kullanmanız yeterlidir. Bir adet kullanmanızla birlikte cinsel sorunlarınız sona ererken, cinsel performans artışı da sağlayabileceksiniz.

Sizler de yorum yaparak görüşlerinizi ve sorularınızı yazabilirsiniz..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir