Menu
Moringa Tea

Cinsel Yaşamda Tehdit Eden Unsurlar Ve Çin Topu


Hemen her hastalık ve olumsuzluk durumunda karşımıza çıkan sigara, stres ve kötü beslenme… Burada da karşımıza çıkmaktadır. Bu zararlı alışkanlıklar yalnızca sağlığı bozmakla kalmıyor, cinsel hayatı da öldürüyor. Sağlıklı bir cinsel hayat için önce kötü alışkanlıklardan kurtulmak gerekiyor.

 
Sigara: kötü kokusu bir yana, sigara dumanındaki bir çok kimyasal madde damarlarda kasılmaya ve kan akımının azalmasına neden olur. Kan akımı bozulan cinsel organlar daha az duyarlı hale gelir. Aynı şekilde sigara içen erkeklerin sprem kalitelerinin bozulduğu ve cinsel isteklerinin azaldığı araştırmalarla kanıtlanmış.
Stres: cinsel yaşamı en fazla etkileyen unsurlardan biri. Üstelik sigara ve alkolden farklı olarak hiç ummadığınız bir zamanda ve irademiz dışında da onun etkisi altında kalabiliyoruz. Çünkü stres durumunda kandaki östrojen ve testosteron seviyesi düşer, stresli bir günün sonunda cinsel istek azalır. Vücuttaki stres hormonlarının artması, kan damarlarının daralmasına ve kan akımın azalmasına neden olur. Kısacası stres ve gerginlik durumunda cinsel iste ve cinsellikten zevk alma oranı azalır.

 
Cinsel yaşantımızı düzenli ve kalıcı sürdürmek istiyorsak bu zararlı maddelerden uzaklaşmalı ve stresin her türlüsünden korumak için çaba sarf etmeniz kendi yararımızadır.
Çin topu ise cinsel yaşamınızda ayrı bir yer katar ve sizin istek ver arzunuzu artırmayı sağlar daha sağlıklı ve düzgün bir ilişki için çok ideal bir üründür. Sağlıklı bir cinsel hayat için çin topu tercihiniz olmalıdır.

Sizler de yorum yaparak görüşlerinizi ve sorularınızı yazabilirsiniz..

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir